Tvoření ve školách a organizacích

Na podzim roku 2015 jsme byli požádáni, abychom vzali dětskou dílničku do základní školy a tvořili s dětmi. Nápad to byl zajímavý a tak jsme jej realizovali. Byla to pro nás další pomyslná výzva, kterou jsme zvládli na výbornou. Nyní máme za sebou tvoření v několika desítkách škol, zdravotnických zařízeních i domově důchodců. Tvořením se v „dětech“ snažíme probudit jejich kreativitu, fantazii a zlepšit jejich zručnost a koordinaci pohybů obou rukou. Nebo jen zabavit, aby si postavili svůj malý SEN.

Okolo Velikonoc a Vánoc nebo na Halloween a Den matek navíc nabízíme i možnost malování a zdobení tematické keramiky. Jde o slepičky, kohoutky, zajíčky, vajíčka, kytičky, sněhové vločky, sněhuláky, kapříky, stromečky, Hallowenské medvídky, čarodějnické klobouky, srdíčka a mnoho dalšího.

Jak to funguje

Tvoření ve třídě zabere jednu vyučovací hodinu. A je možné se během přestávky přesunout do další třídy. V mateřských školách je to stejné. Nebráníme se ani možnosti být po celou dobu v jedné třídě, kde se děti postupně vymění.

Možný je jak dopolední termín během vyučování, tak odpolední například v době besídky s rodiči nebo ve školní družině.

Není žádné omezení na počet vyrobených výrobků, vše stihneme.

Na kolik to přijde

Protože je to náš i velký koníček, ceny jsou nastaveny tak, aby na ně měl každý.

Cena je 50 Kč za jeden výrobek.

Žádné další skryté platby ani dopravné nemáme.

Pokud jste z daleka, nebo chcete jen pár kousků, můžete si je jednoduše objednat.

Zašleme Vám stavebnice s návodem i keramiku.

V případě zájmu se ozvěte.