Šperky a stánek

Originální šperky tvoříme z kovu, skla, akrylu, vaty, látky, umělých perel, minerálů a dalších materiálů. Metody používané k výrobě jsou navlékání, ketlování, šití a lepení.

Během našeho cestování jsme vyráběli spony do vlasů, náhrdelníky, náramky náušnice, prstýnky, záložky do knížek, přívěsky na klíče a mnoho dalších krásných věcí. Přímo na akcích nabízíme úpravu stávající výrobků a výrobu přímo na přání nebo opravu Vašeho rozbitého šperku.

Nově vyrábíme stromy života z minerálů a polodrahokamů.

Svíčky

Svíce vyrábíme ze 100% přírodního palmového vosku. Na rozdíl od běžného parafínu neobsahuje ropné produkty ani jiné chemické látky a proto nevadí alergikům ani astmatikům. Vosk je celoprobarvený nebo bezbarvý a na povrchu se vytvoří efekt ledových krystalů. Svíčky vyrábíme celoroční i tematicky na roční období. Svíčky z palmového vosku lépe hoří, nekouří a mají jasnější plamen, než svíčky parafínové. Svíčkou od nás rozhodně potěšíte nejen svíčkomila.

Máme rádi výzvy, nenašli jste tvar, který je Vám milý nebo jej prostě jen chcete? Ozvěte se a něco vymyslíme.

Naši aktuální nabídku svíček najdete v našem E-shopu.

Stromy života

Strom řivota si můžete pověsit na zeď, na lustr, nebo na okno. Můžete jej také jen položit nebo opřít na komodu. Je to jen na Vás. Stromy vyrábíme z minerálů a polodrahokamů v různých rozměrech a barvách drátu. Jaký minerál patří ke kterému znamení nebo čakře se dozvíte na našich stránkách. Stromy jsou omyvatelné a není se třeba bát poškození vodou.

Máte konkrétní požadavky, ale takový strom jste nenašli? Můžete nám zadat požadavek na výrobu stromu života přímo pro Vás. Jednoduše si vyberete z mnoha kombinací.

Naši aktuální nabídku stromů života nebo stromu na přání najdete v našem E-shopu.

Dílničky

Pro dětské dílničky si připravujeme litou keramiku, krásné květiny, stříháme látky, malujeme přípravu a mnoho dalšího, abychom si zajistili jejich originalitu.

V dětských dílničkách mohou rodiče zabavit své ratolesti výrobou, nebo předvést svým dětem, že to také umí. Vyrábět můžete originální postavičky andělíčků, víl, skřítků nebo panenek s naší pomocí. Náušnice, náhrdelníky, přívěsky na klíče nebo náramky ze skla a minerálů, kterými můžete potěšit sebe i své blízké. Kreativitě při malování na litou keramiku s více než stovkou motivů se meze nekladou.

Tvoření není jen pro děti. Každý je přece kreativní a je pyšný na svou tvorbu.

Chcete stavět nebo malovat doma? AKtuální nabídku stavebiček a keramiky najdete v našem E-shopu.