O nás

Vše začalo náhodným setkáním s úžasnou bytostí koncem roku 2012, která Haninu zasvětila do kouzla ruční výroby šperků. Tehdy šlo pouze o malé andělíčky jako přívěsky na klíče.

Jirka v minulosti připravoval pro mateřské školy odpolední akce na klíč.

Originální šperky, převážně s motivem andělů, víl, najdete jen u nás.

Protože nás baví práce s dětmi, přemýšleli jsme, jak to zkombinovat s ruční výrobou. Ze začátku se sice jednalo o stavu andělíčků s minimální variabilitou, kde si šlo vybrat jen barvu základní sukýnky. Postupně jsme variabilitu dílničky rozšířili na nekonečné množství kombinací. S druhou dílničkou jsme přišli později a nabízíme v ní možnost se znovu kreativně projevit. Malování na litou keramiku je opět bez věkového limitu. Na akcích nás najdete vždy s našimi dílničkami.

Každý se posouvá někam dál a my jsme do našeho sortimentu v roce 2014 přidali svíce z 100% palmového vosku, které si sami vyrábíme.

Od roku 2015 nabízíme naše tvořivé dílničky základním i mateřským školám a dalším organizacím jako jsou například lázně. Dílničky nejsou jen pro děti, čemuž nasvědčuje i fakt, že jsme tvořili i v domově důchodců. Naše dílničky se vždy těší velké oblibě.

Někteří z Vás jsou velmi z daleka, abychom se za Vámi vydali tvořit. Nejen pro tyto situace jsme připravili stavebnice většiny našich postaviček. Obsahují obrázkový návod a zvládne je sestavit úplně každý. Stavebnice i keramiku zašleme k Vám domů.

Na venkovních akcích na přání a dle prostoru můžeme nabídnout dětskou hru rybolov.

Aktuálně jsme se pustili do tvorby stromů života a připravujeme i workshopy.

Vaši kouzelní andílci Hani a Jiří.